Kim jesteśmy? EN
Tradycja i nowoczesność

Kim jesteśmy?

strzałka
fsc

W jednym miejscu integrujemy kompetencje, doświadczenie i nowoczesne technologie

Nasza przygoda z poligrafią rozpoczęła się w ubiegłym stuleciu. Pierwsze duże kampanie reklamowe z bardzo dużą ilością drukowanych materiałów drukowanych (wtedy były to przede wszystkim plakaty, ulotki, broszury), realizowaliśmy w latach 90

 

Poligrafii uczyliśmy się nie w szkole poligraficznej, tylko podczas realizacji setek produkcji dla Naszych Klientów. Były to czasy, gdy przygotowalnia do druku była wykonywana na kliszach, montaż robiony był ręcznie, a o proofach z pantone jeszcze nikt nawet nie myślał. Zdobycie dobrego papieru do druku było nie lada wyzwaniem.

Czasy były ze wszech miar pionierskie, tym bardziej należy cenić sukcesy, które nasz zespół osiągnął. Te wymierne, to wieloletnia obsługa działów sprzedaży kilku drukarń na północy Polski, które dzięki naszej aktywności i wiedzy fachowej z garażowych firm przerodziły się w duże sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwa.

 

Te niewymierne, to nasza wszechstronna wiedza o produkcji poligraficznej, papierze, możliwościach technicznych wykorzystujących różne dostępne technologie druku, kartach plastikowych, druku na tworzywach, logistyce, rozwiązaniach informatycznych wspomagających produkcje, sprawnej i szybkiej dystrybucji do sieci i magazynów ulokowanych w całej Europie.

 

Przez ponad 25 lat świadczyliśmy nasze usługi – w różnych konfiguracjach – w modelu „in house”, obsługiwaliśmy koncerny europejskie, światowe i całą masę firm polskich różnej wielkości.

 

Pora podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z Państwem.

CSR EN

CSR EN

Filozofia EN

Filozofia EN

Zarządzanie EN

Zarządzanie EN

logo

Kontakt, który inspiruje …